HAKKIMIZDA

CENKER GIDA Türkiye’nin en büyük ve modern soğan konservesi üretim hattına sahiptir. Gıda konusundaki 40 yılı aşan tecrübesiyle konserve sektörüne alışılmışın dışında yeni ve kaliteli ürünler sunmayı misyon edinmektedir. CENKER KONSERVE markasıyla soğan ihtiyacınızı, lezzetli, pratik, hızlı ve ekonomik şekilde sağlıyor.

Gıda işleme sistemlerindeki yılların tecrübesi, teknolojik altyapısı, AR-GE deneyimi ve profesyonel yaklaşımlarıyla gıda piyasasına sağlıklı ürünler sunmayı hedefleyen CENKER GIDA, konserve üretim teknolojisinde , Vakumlu Ambalajlama teknolojisini ve Otoklav Sterilizasyon teknolojisini birleştirerek susuz konserve üretmiştir. Diğer konservelere oranla susuz sayılabilecek kıvamda, az salamuralı daha fazla lezzet taneleriyle, besin değerlerinde kayba neden olmadan tarladan sofranıza sağlıklı ürünler sunuyor.

Soğanıyla meşhur Ankara’nın Polatlı ilçesini yeri edinen modern ve hijyen tesislerinde, Üniversitelerden de gerekli know-how desteği alarak, Gıda Mühendislerimizin AR-GE çalışmalarıyla sizi Türkiye’de görmediğiniz alışılmışın dışında yepyeni ürünlerle tanıştırıyor.  Yüksek verimli soğan işleme hattıyla; börek, lahmacun, pide fırınları ve kafeleri ön planda tutan CENKER GIDA yeni ürünleri mor , beyaz soğan konservelerinin yanı sıra karamelize soğan lezzetiyle buluşturuyor.

Soğan üretim hattının benzersiz ve yüksek teknolojisi sayesinde günlük 40 Ton soğan işleme kapasitesine sahiptir. Türkiye’nin en modern soğan üretim hatlarını geliştiren CENKER KONSERVE; börek, lahmacun, pide fırınları ve kafelere büyük kolaylık sağlamakta ve onları soğan ayıklama, doğrama ve pişirme zahmetinden kurtarmaktadır. Yaklaşık 18 KG soğanı işleyerek 4 KG‘lık konserve haline getirerek ustaların işini kolaylaştırmaktadır. ‘‘Hemen aç, Hemen kullan’’ teknolojili ‘‘Easy Open = Kolay Kapak’’ ayrıcalığını da sunmakta ve üreticileri satın alma, stoklama ve ürün işleme konusunda büyük bir kolaylıkla buluşturmaktadır. CENKER KONSERVE ürünleriyle daha kısa sürede daha fazla üretim yaparak verimliliğinizi ve kârınızı artırın.