KALİTE POLİTİKAMIZ

Tüketici ihtiyaç ve beklentilerini karşılamayı temel ilke edinerek sebzelerin yetiştirilmesinden, ürünün tüketileceği ana kadar güvenli, kaliteli ve yasalara uygun ürünler üreten bir marka olma hedefini benimsiyoruz.

tedarikçilerimiz ve satış kanallarımızla birlikte büyüyerek, kârlılığımızı ve verimliliğimizi artırırken, “Toplam Kalite Yönetim” anlayışından ödün vermeksizin bu hedefe ulaşma azmindeyiz.

CENKER GIDA olarak; tüketicinin korunmasını ve bilinçlenmesini destekleyen, yasalara ve etik değerlerden ödün vermeyen çalışanlarımızla aynı paydada buluşan, eğitim ve iletişim kanallarını en verimli şekilde kullanarak tüm çalışanlarımızı bilinçlendiren, yenilikçi ve gelişime açık bir şirket olarak varlığımızı sürdüreceğiz.

Üretim faaliyetlerimizde ve hizmetlerimizde daha az atık oluşturmak, geri kazanım çalışmaları yapmak, çevresel yasal yükümlülüklerimizi yerine getirirken sürekliliğini de sağlayarak, çevreye değer veren bir üretim yapmaktan geri kalmayacağız.

Bütün bu hedef ve çalışma sistemlerimizin temelinde her zaman “müşteri memnuniyeti” odaklı çalışacağımızdan emin olabilirsiniz.